Skip to content

STAŇ SA ČLENOM BOXERNE PRIDAJ SA DO KLUBU PRVEJ BRATISLAVSKEJ BOXERNE

JEDNORAZOVÉ DOSPELÝ 15 €

Bratislavská Boxerňa

Jednorazové členstvo pre skupinový tréning muži a ženy. Skupinové tréningy sú naplánované podľa rozpisu tréningov. Členstvo je možné zakúpiť priamo na mieste v boxerni u trénerov. Platba v hotovosti.
30 DNÍ PRE VŠETKÝCH 100 €

Bratislavská Boxerňa

Mesačné členstvo pre skupinové tréningy muži, ženy a deti. Mesačné členstvo obsahuje neobmedzený prístup k ranným a večerným skupinovým tréningom. Mesačné členstvo je možné zakúpiť v boxerni u trénerov. Platba v hotovosti.
FLEXIBILNÉ
SÚKROMNÉ 40 €

Bratislavská Boxerňa

Individuálny súkromný tréning pre mužov a ženy. Flexibilné časové nastavenie a individuálny prístup, či už k začiatočníkom alebo profesionálnym bojovníkom.
30 Dní pre DETI 100 €

Bratislavská Boxerňa

Mesačné členstvo pre skupinový detský tréning. Detské tréningy sú naplánované podľa rozpisu tréningov. Členstvo je možné zakúpiť pre svoje dieťa priamo na miesteu trénerov v boxerni.

KOMPLETNÉ Vybavenie pre box, K1 a THAIBOX je je možné zapožičať v boxerni.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY Často kladené otázky ohľadom členstva a tréningov

1

Ako zaplatím členstvo?

Stačí prísť na prvý tréning podľa rozpisu tréningov, ktoré nájdeš v sekcii rozpis tréningov.

2

Môžem dôjsť na tréning bez oznámenia?

Áno, na mužske a ženské skupinové tréningy, či už ranné alebo večerné je možné prísť bez oznámenia. Všetci ste vítaní.

3

Je pre mňa boxerňa, aj keď som začiatočník?

Áno, boxerňa tu je pre všetkých. Bez vekového limitu a bez limitu skúseností. Pre úplných začiatočníkov až po profesionálnych bojovníkov.

4

Môžem dôjsť v nedeľu na sparingy?

Áno. Sparingy sú naozaj pre všetkých. Veľká možnosť nadobudnúť skúsenosti od profesionálnych bojovníkov. Na tempe sparingu a počte kôl je vždy dohoda na mieste.

5

Je možné príhlasiť svoje dieťa?

Áno. Detské tréningy sú pod dohľadom profesionálnych trénerov, ktorí vychovali už niekoľko generácii profesionálnych športovcov. Individuálny a motivačný prístup k deťom. Možné od 6 rokov.

6

Sú súkromné tréningy prispôsobené na mieru?

Áno. Súkromné tréningy sú prispôsobené na mieru, či už pre začiatočníkov, tak aj profesionálnych bojovníkov. Či už sa jedná o kondičný tréning, technicky – lapy a iné.

Tvorba a správa webových stránok e-techium.com